Anadolu uygarlığının en önemli el sanatlarından birisi olan çini, dini mekanlarımızı süslemenin yanı sıra yaşam ve çalışma alanlarımıza değer katmaktadır. Selçuklu’lar döneminden sonra lacivert ve mavi tonların hâkim olduğu çinilere, yazı ve motif işlemeleri eklenerek harikulade eserler ortaya çıkarılmıştır. Osmanlı Devleti’nden sonra İznik ve Kütahya merkezli Çini Ustaları derin anlamlar içeren çiniler üretmeye başlamıştır. Anadolu halkının simgesi haline gelen ve tarihimizden izler taşıyan Çini sanatının devam ettirilmesi ve geliştirilmesi büyük sorumluluktur.

Bizler, öncelikle tarihi sorumluluğunun farkındayız ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Nitekim, ekibimiz çini ile beraber mozaik sanatına da ilgi göstermekte ve faaliyetlerini buna göre dizayn etmektedir. Çininin kardeş sanatlarından birisi olan ve birçok noktada çini ile beraber kullanılan mozaik, küçük parçaların bir araya getirilmesi ile oluşan, mimari alanda kullanılan, günümüzde de sevilerek tercih edilen görsel sanatlarımızdandır. Reyhan Çini olarak, Sümerliler’in sanat tarihine kazandırdığı mozaiğin de çinilerde olduğu gibi korunması ve geliştirilmesi gerektiğini bilmekteyiz. İlgili sanatların korunması, zenginleştirilmesi ve herkesin ulaşabileceği şekilde tüketiciye sunulması kuruluş hedeflerimizden ilkidir ve öyle kalacaktır.

Uzun Yıllardır Sizlere Destek Olmaya Devam Ediyoruz

15 yılı aşkın zamandır sektörde faaliyet gösteren Reyhan Çini , tecrübeli ve uzman personeli ile hizmet vermektedir. Sanata ilgili müşterilerini mutlu etmek için var gücüyle çalışanlarımız hem teknik hem de tarihi donanımlarıyla sanata olan sevgisini göstermektedir. Çini ve mozaiğin üretildiği ilk günkü aşkla yoluna devam eden ve profesyonellikten asla uzaklaşmayan Reyhan Çini, sektörün en güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Müşterilerinden tam not alan ve mutlu müşteri portföyünü sürekli genişleten Reyhan Çini , sektörün en önemli markası olarak gösterilmektedir.

Bir firmanın başarılı olması öncelikle işini sevmesine ve müşterilerine saygı duymasına borçludur. Ürün kalitesi, sorunsuz teslimat, düzgün iletişim ve destek hizmetleri de olmazsa olmazlar arasındadır ve Reyhan Çini üzerindeki yük daha fazladır. Çini ve mozaik ürünlerde tekdüze satış yapmak yerine güncel ve özgün eserler ortaya koymayı amaçlayan firmamız, ürünlerin sanatsal değerini bozmadan kişiye ve kuruma özel ürünler imal etmektedir. Her bir ürüne hak ettiği değeri veren Reyhan Çini, ilgisiyle müşterilerinin kalbinde yer tutmaktadır.

Çevrimiçi ticaretin zorluğunu bilen bir ekibe sahip olan firmamız; sipariş, tasarım, kargo ve satış sonrası destek hizmetlerinde iletişime önem vermektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanmaya başlayan ürünlerimiz, niteliğine uygun düşecek şekilde hazırlanmakta ve paketlenmektedir. Reyhan Çini müşterileri ile iletişime devam edilmekte ve teslimat sonrası onaya kadar her türlü soruya itina ile cevap verilmektedir. Çünkü kaliteli ürün ve doğru iletişim, bizlerin kuruluş misyonunu yansıtmaktadır.

Reyhan Çini, süsleme sanatı ile uğraşmanın artı bir değeri olarak çeşitli etkinliklerde de dekorasyon görevini üstlenmektedir. Düğün, kına, nişan gibi organizasyonlar, toplumumuz için en önemli günler arasındadır ve ziyaretçilerin mutluluğu oldukça önemlidir. Bu nedenle güleryüz ile birlikte ziyaretçilere sunulacak en güzel şey, görsel ziyafettir.

Reyhan Çini, tüm birikim ve enerjisini süsleme sanatına ayırarak hak ettiği başarıya ulaşmaktadır. Çini, mozaik ve organizasyon faaliyetlerini yan hizmet olarak gören oluşumların aksine, bu alanı öncelikli olarak görmekte ve tutkuyla hizmetlerine devam etmektedir. Ekibimizin yegâne amacı, tüketicilere istedikleri ürünü ulaştırmak ve onlara görsel huzuru yaşatmaktır. Bu amaç doğrultusunda personelinin gelişimi için uğraşmakta, eğitim yatırımları ile tarihi sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Değerlerimiz:

  • Kişiye Özel Tasarımlar
  • Birinci Sınıf Kalite
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Diğer Kurumlara Saygı
  • Tarihe Bağlılık
  • Çalışan Esenliği
  • Sürekli Eğitim

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çini siparişi veren müşterilerimiz, yoğun derecede heyecan duymaktadır. Ününün kalitesi konusundaki tereddütler, aynı zamanda kaygıya sebep olmaktadır. Özellikle hediye amaçlı ürün siparişi veren tüketiciler, mahcubiyet korkusu yaşamaktadır. Ekibimiz, müşterilerinin bu hassasiyetinin farkındadır. Bu nedenle tüm ürünlerimiz; birinci derece el işçiliği ile hazırlanmakta, boyama-fırınlama gibi süreçlerde özenli davranılmaktadır.

Reyhan Çini,Önceliğimiz özgünlük ve kalitedir” anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Daha çok ve hızlı satış yapabilmek amacıyla ürünlerin özgünlüğünden ya da kalitesinden asla taviz verilmemektedir. Müşterilerinin içine sinen ürünler için büyük bir özveri gösteren ekibimiz kötü algıya sebep olmamak adına paketleme işleminden önce ürünlerin kalite kontrolden geçirmektedir. Ekibimiz tarafından onay verilen ürünler, doğru bir şekilde paketlenip gün geçirmeksizin lojistik sürecine sokulmaktadır.

GİZLİLİK

Reyhan Çini, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Her yaştan ve bütçeden müşterisi bulunan firmamız, müşterileri tarafından kendisine ulaştırılan tüm verileri saklamayı taahhüt etmektedir. Tasarımlar için müşteriler tarafından gönderilen çizimler, şirket logoları, kişi bilgileri ve ödeme amacıyla kullanılan banka bilgileri büyük bir titizlikle korunmaktadır. Reyhan Çini sistemine giren tüm bilgiler, üçüncü kişilerin erişiminden ve kullanımından uzak tutulmaktadır.