Yılbaşı Hediyesi: Çini Süsler

Geleneksel motiflerimizin işlendiği çini örnekleri yerini çok daha modern desenlere ve motiflere bıraktı. Hediyelik çini modelleri arasında özellikle yılbaşı yaklaşırken pek çok kişi araştırma yapıyor. Firmamız tarafından kişiye özel çini oluşturularak hediyelik eşyalar arasında tercihiniz oluyor. Kendi tasarladığınız veya düşündüğünüz objelere uygulanan çini ile mükemmel bir yılbaşı hediyesi hazırlayabilmeniz mümkün olacak. Nostaljik bir yılbaşı hediyesi arayanların tercihi olacak çini süslemeleri yeni yıl hediyesi arayanlara iyi bir alternatif sunuyor.

Yeni yıl süsleri ile sizler de sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Yılbaşında pahalı ve sıradan hediyeler alanlar bu yıl nostaljiden yana tercihinizi yapın. Hem geleneksel motiflerimizin sergilendiği hem de modern desenlerin işlendiği sanatsal bir hediye seçin. Yılbaşı hediyesi çini süsler sevdiklerinizin hatırında kalacak ve her gün gözlerinin önünde olacak…

 

Çini Süsler ve Objeler ile Yepyeni Yılbaşı Hediyeleri

Son zamanların trendi geçmişten günümüze aktarılan en önemli sanatlardan biri olan çini, yeni yıl süslemelerinde ve hediye seçeneklerinde bu tasarımlar karşımıza çıkıyor. Online olarak araştırma yapabileceğiniz ve Türk kültüründe büyük bir öneme sahip olan bu sanatın objelerde kullanılıyor olması hediyelik ürün seçmek de sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor. En özel motifler dekoratif ürünlere ve dolap magnetlerine işleniyor. Kişiye özel çini tasarımları oluşturularak sizin tasarımlarınız istediğiniz objelere işleniyor ve sevdiklerinizi mutlu etmenin bambaşka bir yolunu bulmanız mümkün hale geliyor.

Yılbaşında tercih edebileceğiniz en özel hediyelik çini tasarımları arasında dolap süsleri, çay bardağı altlıkları, tabaklar, magnetler, ilaç kutuları, süs eşyaları, abajur, obje ve çeşitli masa süsleri yer alıyor. Yılbaşı figürü işlenerek oluşturulan çini örneklerinin yanı sıra kendi istediğiniz desenleri işleterek sevdikleriniz için çok özel bir hediyelik oluşturabilirsiniz.

İdeal fiyatlarla satın alabileceğiniz ve manevi değeri yüksek olan tasarımlar ile bu yılbaşında sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yılbaşında hediyeleşme konusunda önem gösteren tüm dostlarınız için tercih edeceğiniz gibi farklı alternatifler arayanlara da bu tasarımları örnek gösterebilirsiniz. Günümüzde sıra dışı hediye arayışına giren herkes kişiye özel çini tasarımlarını ve desenlerini tercih etmektedir. Çini yılbaşı hediyeleri alternatifini sizlere sağlayan adresimiz hediye vereceğiniz kişinin mutlu olmasını sağlayacak ve samimi sıcak bir hediye olarak algılanacaktır.

 

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Sanatsal Yolu…

Sevdiklerinizi mutlu ederken bir taraftan da çok farklı avantajlar elde edebilirsiniz. Bilindiği gibi çini tasarımlar düzgün bir şekilde saklandığında veya kullanıldığında yıllarca kullanılabilecek tasarımlardır. Yılbaşı kutlamaları sebebiyle vereceğiniz hediyelik çini ayrıca farklı etkinlikler için de kullanılabilir. Ürünlerin el imalatı olması sanatsal açıdan da avantaj sağlar. Sevdiklerinize onlara ne kadar değer verdiğinizi samimi ve içten duruşunuzu kanıtlamanıza da etki eder. Üstelik dolap süsleri ve odalarında severek kullanacakları takı kutuları gibi objelerle her gün sizi hatırlamaları da mümkün olur. Tarihi değerlerimizden biri olan çini kişiye özel çini desenleri oluşturularak bugün en modern şekli ile nesillere aktarılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir