WordPress altyapısını kullandığımız Reyhan Çini adlı sitemizde/blogumuzda ziyaretçilerimizin kişisel gizlilik haklarına son derece saygılıyız. Bu sayfada kişisel bilgilerinizin güvenliği hakkında bazı açıklamalar bulunmaktadır.

Çerezler ve Tarayıcı İşaretleri,
Gerekli görüldüğü takdirde blogdaki bazı uygulamalar, okuyucuya/kullanıcıya yönelik daha kaliteli hizmet verebilmek adına kullanıcı ayarları çerezleri kullanarak kaydedip saklanabilmektedir. Bu durum siz okurlarımıza/kullanıcılarımıza kaliteli hizmet ulaştırmak adına oldukça önemlidir.

Bilgi Toplama Bilgilendirmesi,
Hemen hemen internet dünyasında var olan çoğu internet sitesi özellikle de bloglar ziyaretçi hakkında basit bilgiler toplamaktadır. Bu toplanan bilgiler ip adresinizden başlayıp, tarayıcı bilgileriniz ve internet servisiniz üzerinden siteye giriş/çıkış, tıklanma miktarı gibi basit bilgilerdir. Bunlar herhangi bir kişiyi temsil etmeyen sadece verisel olarak istatistiktir.

Gizlilik Politikası Kabulü,
Sitemizi/Blogumuzu kullanarak gizlilik politikamı kabul etmiş sayılmaktasınız. Gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu sitemizi/blogumuzu kullanmayınız.