Kalyon Desenli Çini

Son zamanlarda bir hayli moda haline gelen çiniler bir de kalyon desenli çini modelleri ile kullanıcılarına sunulmaktadır.  Şu an sizler de kendiniz için uygun olan kalyon desenli birçok farklı çini modellerini elde edebilirsiniz. Daha çok dini sembolleri olan çini modelleri her tarza ve kişiye özel olan tasarımları ile yer alır. Kökeni Bursa ulu cami yani yeşil türbeye dayanan bu ürünlerden hem hediyelik olarak sevdiklerinize alabilir hem de kendiniz için uygun olan ürünleri alabilirsiniz. Kalyon desenli çiniler daha çok seramikten yapılmasından dolayı her ne kadar şekerlik, çaydanlık ya da tabak olarak kullanılıyor olsa bile artık birçok farklı alternatifi yer alır. Böylece her evde ne gerekli ise sizler de ona uygun olan ürünleri oldukça rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Desenli çini modelleri arasında hem yöresel olan alternatifler yer alırken hem de hat sanatı ile yapılan ürünler yerini alır. Böylece insanlar istedikleri kadar uygun olan modelleri bir hayli uygun fiyatlar ile temin edebilir. Bunları sizler de bilirsiniz ki artık sadece evlerde süs eşyası olarak kullanmıyoruz. Bir yandan çocuk odalarının kapılarına, dolap süslerine varana kadar birçok alternatifi ile sahip olabilirsiniz. Hediye olarak almanız için birçok farklı hazır tasarımlar yer alırken kişiye özgü olan farklı tasarımların yer alması herkesin isteklerine yanıt vermek için uygun olmaktadır.

 

Kalyon çini modelleri birçok farklı ürün için yapılıyor olmasının yanı sıra farklı renk alternatifleri ile de dikkatleri çeker. Sadece beyaz zemin üzerine siyah sanat değil de birden farklı renk cümbüşü ile yapılan ürünlerin yer alması dikkatleri çeker. Anahtarlıklardan dolap süslerine, şekerlikten tabaklara her ne arar iseniz otantik bir ortam oluşturmak için ilk tercih etmeniz gereken ürünler arasında yerini alır. Daha çok Bursa yöresine ait olan bu ürünler sayesinde sizler de sevdiklerinize Bursa iline gittiğiniz an oranın yöresine ait olan en uygun hediyelikleri götürebileceksiniz. Bunları masa saatleri alternatiflerinden birçok farklı ürün yelpazesine göre seçmeniz mümkün olacaktır. O halde sizler de kendinize uygun olan bir çini modelini seçmek için geç kalmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir